o nas

Klika słów o nas

Drodzy Rodzice

Same jesteśmy matkami i doskonale wiemy, jak dla każdego Rodzica ważne są jego dzieci. Wiemy też doskonale z własnego doświadczenia, że zanim zdecydujemy sią powierzyć nasze dziecko innym osobom, chcemy sprawdzić dokładnie miejsce, osoby i ich doświadczenie. Zatem w tym miejscu kilka słów o nas – założycielkach ŁOWCÓW PRZYGÓD Niepublicznego Przedszkola i Żłobka w Jankach.

Od 22 lat moja praca to kontakt z ludźmi. W 1998 roku ukończyłam studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z logopedią szkolną. Przez kolejne lata dokształcałam się na studiach, szkoleniach i kursach związanych z komunikacją i psychologią. Między innymi: Insight Discovery (model opisujący indywidualny styl funkcjonowania), kolejny etap to certyfikat uzyskany w Kontrakt OSH – „Akademia Trenera Biznesu”. Nie rezygnując z chęci poznawania świata i ludzi, kształciłam się w obszarach: psychologia rozwoju, wyznaczanie granic, synergia i porozumiewanie, szkolenia osobiste i rozwoju biznesu, zarządzanie konfliktem i rozwiązywanie konfliktu, kurs pierwszej pomocy. Dziś usatysfakcjonowana zawodowo, spełniona jako matka 10 letniej Córki, rozpoczynam kolejny etap w życiu, dzielenia się tym, czego się nauczyłam i doświadczyłam. Wybrałam dzieci i możliwość pracy z nimi. Wierzę, że zdobyta wiedza i doświadczenie pomogą mi w ukierunkowaniu wrażliwości Małego Człowieka tak, aby akceptował siebie, był otwarty na świat i ludzi, radził sobie w trudnych sytuacjach, był odważny i gotowy na wyzwania. Prócz współtworzenia przedszkola będę prowadziła z dziećmi warsztaty z kinestezji ruchowej oraz logopedię.
...
Katarzyna Bochnia