aktualności

za nami pierwsze dni otwarte i pierwsze dni adaptacyjne


To był wspaniały czas, w którym mamy nadzieję że zdążyliśmy się wzajemnie poznać i przyzwyczaić do siebie. Dziś nasze Maluchy już nie płaczą za Rodzicami, tylko machają do nich rączką na do widzenia i z uśmiechem podążają do swoich sal, kolegów, koleżanek i mnóstwa zabawek. Cieszymy się, że te najtrudniejsze chwile mamy już za sobą. Dziękujemy Rodzicom za pomoc i że tak dzielnie znosili chwile rozstania ze swoimi Pociechami.

pierwsze urodzinki w żłobku


Pierwsze urodzinki w Żłobku. Swoje dwa latka świętował Mateuszek. Nie obyło się bez zdmuchnięcia świeczek i całego mnóstwa życzeń. Nie było końca wspaniałym zabawom. Sto lat Mateuszku!!!

 

 

zabawy na trampolinie 

Na naszym wewnętrznym placu zabaw coraz wiecej atrakcji. Najwięcej radości sprawił nasz nowy zakup – olbrzymia trampolina.


więcej

ostatnie prace adaptacyjne

Z dumą informujemy, że dobiegają końca prace aranżacyjne i wystrój wnętrz naszego przedszkola i żłobka


więcej

nasze pandy …

Wreszcie dotrały do nas kolejne mebelki do sali z pandami. Teraz zrobiło się tu bardzo przytulnie.


więcej

plac zabaw

Dla naszych maluchów został przygotowany plac zabaw z całym mnóstwem atrakcji. plac zabaw zapełnia się zabawkami


więcej

dni otwarte

Trwają dni otwarte i dni adaptacyjne w przedszkolu i żłobku. Jest nas coraz więcej, a Maluchy chętniej zostają już na kilka godzin wspólnej zabawy i poznawania się.


więcej

kadra w komplecie

Dołączyły do naszego zespołu kolejne Panie. Ogromne doświadczenie i uśmiech na twarzy – wiemy, że nasi podopieczni będą w najlepszych rękach.


więcej

zapraszamy na dni otwarte

Szanowni Rodzice, zapraszamy na dni otwarte. Mamy nadzieję, że będzie to czas, w którym Wasze Pociechy polubią swoje przyszłe miejsce oraz Panie, które postarają się złagodzić trudne chwile rozstania z Rodzicami.


więcej

sale przygotowane

Sale gotowe i czekają na pierwszych podopiecznych. Miękkie pluszaki czekają, żeby dzieci zaczęły je prztulać


więcej