nasz zespół

Nasza kadra

Udało nam się spotkać osoby, które podzielają nasza pasję tworzenia przedszkola z prawdziwego zdarzenia. Wspaniałe jest to, że zgodziły się z nami pracować …. bo za każdym sukcesem kryje się przecież człowiek.

Pomimo iż jesteśmy młodą placówką, nasza kadra, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, pasją, odpowiednim wykształceniem … i miłością do dzieci.

ANNA FATEK – dyrektor Przedszkola i Żłobka „Łowcy Przygód”

Od 2004 roku jest związana z edukacją przedszkolną. Ukończyła Wyższą Szkołę Społeczno – Ekonomiczną w Warszawie, Wydział Pedagogiczny ze specjalnością: pedagogika rodzinna i opiekuńczo wychowawcza. Jest również absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie,  Wydział Pedagogiczny ze specjalnością: pedagogika przedszkolna z logopedią. Ukończyła również studia glottodydaktyczne zakończone licencją, na których zdobyła wiedzę i umiejętności wzakresie  wychowania językowego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym opracowanym przez prof. Bronisława Rocławskiego; kurs z zakresu Kinezjologii Edukacyjnej Metody dra Paula Dennisona i Gail Dennison oraz kurs instruktora jogi dla dzieci.  Od 2016 roku pracuje także na stanowisku logopedy w Przedszkolu.

Nasza kadra

ANIA FATEK – nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel języka angielskiego i logopeda

powiedzieć o tej Pani nauczyciel wychowania przedszkolnego, to jak nic nie powiedzieć. Człowiek instytucja. Wychowawca z wieloletnim doświadczeniem, logopeda, nauczyciel glottodydaktyki, artysta plastyk, manualnie kreator wszystkiego z niczego. Tańczy, śpiewa, recytuje. Pasjonatka swojego zawodu, ale przede wszystkim miłośniczka pracy z dziećmi, co najdobitniej widać w jej relacjach z najmłodszymi.
Dla okolicznych mieszkańców, mających doświadczenie z edukacją gminną na poziomie przedszkolnym to nazwisko to marka sama w sobie (popytajcie Państwo znajomych – cieszymy się że jest z nami).

KATARZYNA BOCHNIA – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną z logopedią szkolną na Wydziale Humanistyczno – Pedagogicznym we Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach oraz kursy związane z komunikacją i psychologią. Prywatnie mama 10-letniej córki i opiekun trzech wspaniałych kotów. Kocha dzieci i w pracy z nimi oddaje całą siebie. W “Łowcach Przygód” prowadzi z dziećmi warsztaty z kinestezji ruchowej oraz zajęcia logopedyczne.

JOLANTA ARAK – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Myśląc o tym, czym chciałaby się zajmować zawodowo, zawsze wiedziała, że jej praca musi mieć związek z dziećmi. Kiedy u siostry pojawiło się pierwsze dziecko, to właśnie Jola chętnie poświęcała mu cały wolny czas. Dziś jest wspaniałym opiekunem oddanym całym sercem swojej pracy. Mimo swojego młodego wieku, ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Do każdego Malucha podchodzi z niezwykłym wyczuciem i ogromnym ciepłem, a dzieci odwdzięczają się zaufaniem i miłością.

MAŁGORZATA SZULC – opiekun żłobkowy, nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego

opiekun żłobkowyJest pogodną i ciepłą osobą uwielbiającą Maluchy – praca z dziećmi jest radością jej życia. Do każdego Maluszka podchodzi indywidualnie, aby czuł się swobodnie i bezpiecznie. Ogromnie dużo serca wkłada w przygotowanie zajęć dla swoich podopiecznych, bo zawsze podkreśla, że stymulowanie prawidłowego rozwoju dziecka jest ogromnie ważne i powinno się zaczynać na jak najwcześniejszym etapie. Wykorzystuje różne formy i metody pracy dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Prowadzi zajęcia sensoryczne, plastyczne, rytmiczno-umuzykalniające, a bardzo dobra znajomość języków oraz jej duże doświadczenie z dziećmi to idealne połączenie do prowadzenia zajęć z angielskiego.

MONIKA CIEŚLAK – pomoc nauczyciela

Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi. Wspaniały opiekun i niezastąpiona pomoc dla naszych nauczycieli. Osoba o niezwykłej wrażliwości, ciepła, pogodna, zawsze uśmiechnięta. Lubi pomagać zwłaszcza tym najmłodszym, a Dzieci ją wręcz ubóstwiają. Na Panią Monikę zawsze można liczyć – dopilnuje wszystkiego, żeby było miło, bezpiecznie i smacznie … jest kreatorką dobrego smaku. Zawsze pięknie poda do stołu, tak, żeby zachęcić nasze Dzieci do zjedzenia posiłku z wielkim apetytem. Piecze cudowne ciasta, które Maluchy zawsze zjadają do ostatniej kruszynki.